Tudtad, hogy Japánban van péniszfesztivál? | Az online férfimagazin

Pénisz fesztivál, Guruljunk mi is a sajt után

Kanamara Matsuri rövid története, a japán Penis Worship Fesztivál

Fenyvesi Zsófia Botrány a zumbázó kismama körül: a kommentelők szerint megöli a gyerekét Japánban minden év áprilisának első vasárnapján rendezik meg a Kanamara Matsurit. Az idén április 3-ára eső termékenységi ünnep egyben a családi kapcsolatok, az üzleti siker és pénisz fesztivál nemi betegségek elleni harc fontosságát is hangsúlyozza — óriási hímvesszőkkel.

pénisz fesztivál

A rendezvény alatt hatalmas, pénisz formájú szobrokat cipelnek végig az utcákon, de gyakorlatilag bármilyen fallikus formájú tárgynak helye van a fesztiválon: találkozhatunk kézzel készített nyalókákkal, cukorkákkal, vázákkal, faragott zöldségekkel és gyertyákkal, vagy péniszmintás ruhadarabokkal, sőt hímtagnak beöltözött emberekkel is. Az ünnepség egy ősi japán legendára vezethető vissza.

• Minden tavasszal nagy tömegek vonulnak Kawasaki City utcáin egy különleges eseményért.
  • Merevedési probléma fasz nem kel fel
  • Cukrászás a péniszen

E szerint egy démon beleszeretett egy házasodni készülő fiatal nőbe, majd annak a hüvelyében rejtőzött el. A démon azonban féltékeny volt, és meglehetősen éles fogakkal rendelkezett: a nászéjszakán leharapta az újdonsült férj hímtagját, majd ezt megismételte egy másik férfival is.

Kanamara macuri

A nő a szentély kovácsához fordult, hogy készítsen neki egy acélfalloszt, amellyel kitörheti a démon fogait, majd a becses alkotást a szentélynek ajándékozta. Akiknek ez nem sikerült, főként éjszaka érkeztek, hogy ne keltsenek feltűnést, és ne közösítse őket ki a társadalom.

A hetvenes években azonban a szentély főpapja úgy gondolta, meg kell adni ezeknek az embereknek az esélyt arra, hogy nappal, szégyenkezés nélkül imádkozhassanak — ebből nőtt ki a rendezvény a ma ismert fesztivállá, amelyen ember vesz részt évente. Köztük csokoládé pénisz kevés a külföldi, hiszen az pénisz fesztivál ebben az időszakában zajlik a cseresznyevirágzás, amely miatt sok nyugati turista keresi fel pénisz fesztivál szigetországot.

De a japánok számára komoly ünnep a Kanamara Matsuri — a termékenységfesztivál ellen senkinek nincs ellenvetése egy olyan országban, amely évek óta a születésszám csökkenésével szembesül.

pénisz fesztivál

Legtöbben családjuk jólétéért, problémamentes születésért, a boldog párkapcsolatért pénisz fesztivál házasságért fohászkodnak, de gyakran a nemi betegségekfőként az AIDS gyógyulását vagy elkerülését kérik. Mivel a Kanamara Matsuri a termékenység ünnepe is, a meddő férfiak és nők az istenségek áldását és gyógyító erejét remélik, miközben gyümölcsöket, jégcsapretket, rizst és alkoholt áldoznak.

1. One moment, please
  2. Itt az új kedvenc fesztiválunk: péniszfesztivál Japánban! - Glamour
  3. Nem április bolondja, csak véletlenül esett mindkettő egy napra.
  4. Az ünnepség alatt három fajta hordozható sintó kegyhelyet mikosi cipelnek: egy fekete színű péniszt ábrázoló szobrot, melyet fémből készítettek és Funa-mikosinak neveztek el.

Az ünnepség legnagyobb látványossága a déli 12 órakor kezdődő felvonulás. A felvonulók háromféle szobrot cipelnek, meghatározott sorrendben.

pénisz fesztivál

Először egy méretes, rózsaszín hímtagot ábrázoló szobrot vonultatnak fel, ezt gyakran kötelek és összehajtogatott papírok díszítik — ezáltal jelzik, hogy a sintó vallás számára szent tárgyról van szó. Ezt követi egy fekete színű, fémből készült pénisz, amelyet csónak alakú szentélyben szállítanak, majd a sort egy fából faragott, kisebb méretű fallosz zárja, ez utóbbit is fából készült szentélybe helyezik.

A legvadabb fesztiválon még orgiasátor is van: volt, aki eltörte ott a péniszét (18+)

Fontos szabály, hogy a rózsaszín szobrot, az Elisabeth-mikosit csak nőnek öltözött rózsaszín kimonót, parókát és sminket viselő férfiak vagy férfinak öltözött nők hordozhatják — ennek az lehet az eredete, hogy ben egy nőnek öltözött transzvesztita saját készítésű szoborral vonult fel, ezt követően ajándékozta az Elisabeth nevű tokiói transzvesztitaklub a felvonulóknak a ma is látható rózsaszín péniszszobrot. Természetesen ezeket is minél élethűbb pénisszé kell faragni, majd az elkészült műalkotásokat elárverezik.

A jégcsapretkekből ezután savanyúságot készítenek, amelyet rizzsel tálalva esznek meg.

A fesztivál ideje alatt csokiba mártott banánt, rikító színben pompázó pénisz alakú nyalókákat fogyasztanak a résztvevők, ingyen adják a szakét, illetve megtekinthető a szentély területén rendezett kiállítás is, amelyen különböző, a szexualitás témájával kapcsolatos tárgyak, képek és könyvek láthatók. A mentes jobb.

pénisz fesztivál

Szakácskönyveiben kipróbált recepteket válogatott össze, amelyek az inzulinrezisztensek, cukorbetegek, vagy életmódváltók étrendjébe passzolnak. A könyvekbe most betekintést nyerhetsz.